kontakt@ma-uri-heal.pl, +48 502 517 752

odnowa dla ciała i ducha

MA-URI® opinie

strona główna / MA-URI® opinie

MA-URI to podróż do innego świata, w którym czuję spokój, w którym mogę szukać wewnętrznej harmonii i bez oporów oddać się marzeniom. Jest jak wytchnienie dla strapionej duszy, jak fala ciepła na chłód w sercu. To wibracje, dotyk, miłość, oczyszczenie.

Anna, dietetyczka i fizjoterapeutka

Dla mnie MA-URI to doświadczenie siebie jako całości duchowo- cielesnej. Podczas masażu czuję, że robię coś dla siebie całej. Czuję, że odpręża się moje ciało i dusza. Całkowicie mogę się oddać w ręce zaufanej osoby i z dziecięcą beztroską zapomnieć o wszelkich zmartwieniach, trudnościach. Często, w tej bezpiecznej atmosferze, pojawiają się odpowiedzi na ważne życiowe dylematy. Okazuje się, że były one cały czas we mnie- trzeba było tylko właściwie je "odkopać".

Ilona, psycholog i psychoterapeutka

Sesje MA-URI to dla mnie spotkanie ze samą sobą na innej płaszczyźnie niż na co dzień; nie przez umysł i zmysły ale poprzez otwieranie się na to co jest we mnie, ponad umysłem, uwarunkowaniami i tym co wypada czuć. Sesje bywały bardzo różne; od odkrywania dotyku, poprzez pojawiające się obrazy i odczucia z ciała i serca. Mam głębokie przekonanie o uzdrawiającej mocy MA-URI. Poprzez ciało uwalniam energię, umysł, uczucia. MA-URI to dla mnie głęboko docierająca akceptacja Siebie i Tego Co Jest.

Ewa , nauczycielka jogi

Kiedy korzystam z masażu MA-URI doświadczam pewnego rodzaju integracji duszy i ciała. Cały klimat spotkania sprawia, że czuję się wyjątkowo, moje ciało doświadcza tego wszystkiego co jest mu potrzebne, przede wszystkim szacunku, piękna, dobroci. Przez ciało docieram też do mojego umysłu, duszy, jest można powiedzieć najlepsza drogą aby dowiedzieć się co się skrywa w moim wnętrzu. Masaż z jednej strony koncentruje się na ciele, ciało jest zaopiekowane, otrzymuje tyle troski ile potrzeba , a z drugiej strony otwiera się moja psyche , do której czasami bardzo trudno dotrzeć. Jest to doświadczenie otwierające i integrujące.

Z pozdrowieniami
Elżbieta, psychoterapeutka


zobacz gdzie znajduje się nasz gabinet

+48 502 517 752