kontakt@ma-uri-heal.pl, +48 502 517 752

odnowa dla ciała i ducha

czym jest MA-URI®

strona główna / czym jest MA-URI®

MA-URI jest sztuką samouzdrawiania, a jej cenne właściwości prowadzące do korzystnych zmian osoby przychodzącej na sesję odbywają się poprzez pracę z ciałem. Sesja bodywork MA-URI, w odróżnieniu od różnorodnych masaży nie dotyczy tylko fizycznego aspektu naszego funkcjonowania. Ciało jest tu drogowskazem do poznania zakamarków naszej duszy.

Bodywork MA-URI jest piękną sztuką mającą swoje źródło w kulturze polinezyjskiej. Połączenie technik hawajskiego masażu świątynnego z niezwykle aktywizującą energią Nowej Zelandii daje efekt wspaniałego rytuału, który ożywia każdą naszą komórkę ciała. Techniki pracy z ciałem są wykonywane przedramionami i dłońmi, a praktyk podczas sesji wykonuje taneczne ruchy w połączeniu ze specjalnie dobraną dla klienta muzyką.

Sama nazwa MA-URI wyraża, czym jest tak naprawdę ta metoda samouzdrawiania. Jest ona sztuką pokazującą nam drogę do życia wolnego od wewnętrznych ograniczeń. Większość ludzi nie żyje jego pełnią kierując się głównie strategiami przetrwania. Jednak nadchodzi taki czas, kiedy zaczynamy odczuwać swoistą tęsknotę za czymś trudnym do określenia. Czujemy wtedy, że już dość mamy tej strefy komfortu, że czas na jakieś zmiany. Oznacza to wówczas, że Dusza pragnie naszego Przebudzenia! Teraz już jest tylko jeden kierunek... iść ścieżką ku Swojemu Przeznaczeniu.

Podczas sesji możemy pozbyć się ograniczeń i blokad, które są przeszkodą w jego urzeczywistnieniu. Stare rany, trudne wspomnienia, a nawet traumy z przeszłości (także od naszych przodków) zapisane w naszym ciele w każdej komórce, powinny być oczyszczone. To one sprawiają, że żyjemy w permanentnym lęku obawiając się dokonać życiowej zmiany, czy wyboru. Często tkwimy w niekorzystnej dla nas sytuacji, czy warunkach tylko dlatego, że boimy się zaryzykować.

Jednak MA-URI mówi, że wszystko czego potrzebujesz, aby dokonać zmiany i być szczęśliwym masz już w sobie. Trzeba to jedynie zobaczyć i poczuć - dosłownie w ciele. I to się dzieje na sesjach!

Inną zasadą MA-URI jest ta, że MOMENT MOCY JEST TERAZ. Chodzi o to, aby nie odkładać tego co masz zrobić, swoich wyborów i zmian. Życie jest tu i teraz!

Dlaczego mówimy o samouzdrowieniu, a nie o uzdrawianiu kogoś? Ideą MA-URI jest to, że to osoba przychodząca na sesję bierze odpowiedzialność za swój proces zmiany. Czerpiąc z polinezyjskiej wiedzy na temat umiejętności bycia nawigatorem na swojej łodzi, praktyk MA-URI zachęca swojego klienta, aby zaczął coraz efektywniej i samodzielnie nawigować swoim życiem.

Twórcami i wspaniałymi nauczycielami MA-URI są Katja i Hemi Fox, którzy pewnego dnia spotkali się i do dziś razem odważnie idą ścieżką swojego PRZEZNACZENIA. Na początku każde z nich oddzielnie przygotowywało się do tego zadania, aby później połączyć kobiecą i męską energię i powołać do życia Instytut MA-URI kształcąc adeptów tej sztuki. Katja Fox pochodzi z Danii i z wykształcenia jest magistrem literatury angielskiej i historii sztuki oraz artystką ceramiki. Hemi Hoani Fox jest Maorysem z Nowej Zelandii, gdzie przez wiele lat był nauczycielem w szkole. Pochodząc jednak z rodziny o tradycjach szamańskich, jako dziecko dostał przekaz od swojej prababki Hiry - wodza plemienia Kapotai, dzięki któremu nastąpił później zwrot w jego życiu. Ważnym doświadczeniem na jego ścieżce było między innymi spotkanie z kahuną Abrahamem Kawai'i . Następnie wraz z Katją stworzyli autorski system samouzdrawiania zaadresowany do współczesnego człowieka, głęboko zakorzeniony w pradawnej polinezyjskiej wiedzy.

MA-URI jest cennym darem dla nas pokazującym, jak można żyć według prostych zasad. Każdy praktyk MA-URI kieruje się też nimi w swojej pracy z klientem. Są to: przytomność, skupienie, odpowiedni czas, właściwy ruch, umiejscowienie, precyzja, rytm, zestrojenie, oddech, połączenie oraz uświęcenie, a kiedy wszystkie zostaną spełnione następuje moment i czas na dotyk drugiego człowieka. Student MA-URI zdobywa kolejne stopnie doskonalenia tej sztuki podczas wieloetapowego treningu, który kończy się u źródła, czyli na miesięcznym warsztacie w Nowej Zelandii. Jednak ścieżka ciągłego wzrostu nigdy się nie kończy!

Kiedy warto przyjść na sesję:

 • Kiedy chcesz się zrelaksować i odprężyć
 • Dokuczają Ci objawy lub jakieś symptomy
 • Jesteś na zakręcie i nie wiesz w którą stronę podążać
 • Jesteś w kryzysie
 • Przygotowujesz się do zmiany lub chcesz dokonać wyboru
 • Kochasz dotyk
 • Uwielbiasz masaż
 • Obawiasz się masażu
 • Masz problemy w relacjach z innymi lub w swoim związku
 • Czekasz na dziecko, ale nie możesz zajść lub utrzymać ciąży
 • Przeżyłeś trudne, traumatyczne zdarzenie
 • Jesteś w stanie terminalnym - przygotowujesz się do śmierci
 • Czujesz, że masz blokady w ciele, trudno Ci być spontanicznym
 • Masz blokady seksualne i nie czerpiesz radości i satysfakcji w obszarze seksualności
 • Chcesz uzdrowić swój stosunek do finansów
 • Jesteś podczas treningu MA-URI lub zastanawiasz się, czy to jest Twoja droga

zobacz gdzie znajduje się nasz gabinet

+48 502 517 752